0
Twój koszyk jest pusty.

Produkty-napoje gorące


W Naszych automatach używamy tylko markowe produkty firm:
Mondelez International/Jacobs,Maxwell Hause/
oraz

Maspex-Wadowice/DecoMorreno,Coffeeta,Ekland,Puchatek,Pastella/

Jacobs
Jacobs

JACOBS-kawa najwyższej jakości dostosowanej do potrzeb odbiorców vendingowych zarówno od strony walorów użytkowych, jak i opakowań. Oferujemy kawę, która można wykorzystywać w każdym rodzaju urządzeń vedningowych oraz ekspresów.Doskonały smak i uwodzicielski aromat.

 

JACOBS Espresso -instant 

JACOBS Kronung-liofilizat

JACOBS Kronung-ziarno

JACOBS Gastonom-ziarno

Coffeeta
Coffeeta

COFFEETA to produkty na bazie mleka używane jako dodatek w napojach kawowych i czekoladowych. Coffeeta zapewnia doskonałe walory estetyczne połączone z wyjątkowym, mlecznym smakiem. Doskonałe do napojów typu cappuccino i latte.


COFFEETA MV 301 

COFFEETA MV 302 

COFFEETA MV 305 

DecoMorreno
DecoMorreno

DecoMorreno to napoje czekoladowe,które zostały przygotowane z myślą o zachowaniu doskonałego smaku i konsystencji gotowego napoju oraz najwyższych parametrów użytkowych kakao.

Doskonałe połączenie słodyczy, kakao i mleka. Wyjątkowa i aksamitna konsystencja, ukrywa się pod przyjemną gęstą pianką.

 

DECOMORRENO MV 102

DECOMORRENO MV 104

DECOMORRENO MV 106

- biała czekolada

Ekland
Ekland

EKLAND to napoje herbaciane idealnie rozpuszczalne, do stosowania na gorąco i na zimno. Wyjątkowo stabilne i sypkie w każdych warunkach, nawet przy podwyższonej wilgotności. Dostępne w różnych smakach.

 

EKLAND MV 201 - cytrynowy

EKLAND MV 203 - jabłko-wiśnia

EKLAND MV 204- malina-cytryna

Puchatek
Puchatek

PUCHATEK to  napój kakaowy stworzony specjalnie dla vendingu z myślą o dzieciach.Każdy Puchatek zawiera bardzo dużo mleka i jest wzbogacony wapniem i witaminami. Dostępne w wielu smakach.

 

PUCHATEK MV  601- czekoladowy

PUCHATEK MV  602- karmelowy

PUCHATEK MV  603- truskawkowy

Pastella
Pastella

PASTELLA to gorące i sycące zupy, które są coraz popularniejsze w automatach vendingowych. Zyskują wiernych konsumentów dzięki doskonałym smakiem. Dopracowana receptura  sprawia, że dozowanie zup Pastella pozbawione jest problemów typowych dla produktów instant.

 

PASTELLA MV 401- barszcz czerw.

PASTELLA MV 402 - pomidorowa

PASTELLA MV 404 - pieczarkowa